UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 25 Травень 2020 10:20

Інспектором ГУ Держпраці проведено онлайн-нараду з інспектором праці Білокуракинської селищної громади

Оцените материал
(1 Голосовать)

    25 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та інспектора праці Білокуракинської об’єднаної селищної громади.

    Під час проведення онлайн-наради було надано роз’яснення щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи під час карантину. На період запровадження карантину більшість роботодавців та працівників змушені отримувати консультації у телефонному режимі. Таким чином, було наголошено на необхідності надання всебічних роз’яснень щодо ефективних засобів додержання законодавства про працю та запобігання можливим його порушенням всім особам, які звернулися за консультацією.

    Під час проведення заходу були обговорені питання щодо проведеної роботи впродовж 2020 року інспектором праці. Так, інспектором праці Білокуракинської об’єднаної громади було проведено одне інспекційне відвідування за результатами якого було складено акт про інспекційне відвідування, припис про усунення виявлених порушень та адміністративний протокол про адміністративне правопорушення. Також інспектором праці проводилась активна превентивна діяльність серед роботодавців Білокуракинського району: надання роз’яснень, проведення лекцій, нарад та, наразі, проведення дистанційних консультацій.

Прочитано 211 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Травень 2020 10:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация