UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 25 Травень 2020 07:37

Т.в.о. начальника, заступник начальника Головного управління Держпраці взяв участь у засіданні регіональної комісії ТЕБ і НС

Оцените материал
(1 Голосовать)

    23 травня у приміщенні Луганської обласної державної адміністрації – Луганської обласної військово-цивільної адміністрації під головуванням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая,за участю Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

    В ході засідання члени комісії обговорили питання про заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів на території Луганської області.

    За результатами розгляду зазначених питань члени комісії дійшли до висновку, що регіон готовий до послаблення карантинних заходів в рамках постанови  Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів». Відповідне рішення було одностайно ухвалено.

Прочитано 205 раз Последнее изменение Понеділок, 25 Травень 2020 08:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация