UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 21 Травень 2020 04:36

Співробітники Головного управління Держпраці взяли участь у вебінарі «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочих місцях пом’якшують наслідки».

Оцените материал
(0 голосов)

    20 травня співробітники Головного управління Держпраці у Луганській області взяли участь у вебінарі «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочих місцях пом’якшують наслідки».

    На початку вебінару з вітальним словом виступив Голова Держпраці Ігор Дегнера. Очільник Служби подякував організаторам та підкреслив важливість заходу, особливо в період карантинних обмежень.

    Спікерами вебінару були менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Держпраці Людмила Харчук, начальник управління інспекційної діяльності Держпраці Олег Гнатюк, заступник директора департаменту з питань праці Держпраці Олена Коновалова. Модератором заходу виступила Софія Литвин, національний координатор Проєкту ЄС-МОП.

    Учасники вебінару детально ознайомилися з впровадженням системи управління ризиками, що дозволить зменшити негативний вплив COVID-19.  Обговорили основні застосовані стандарти ЄС та міжнародні трудові норми і керівні принципи.

    Також висвітлено питання обов’язків роботодавців, прав і обов’язків працівників, роль інспекторів праці. Розглянуто приклади конкретних превентивних та захисних заходів для зниження ризику інфікування коронавірусом на роботі.

    Підбиваючи підсумки вебінару, очільник Держпраці наголосив, що нині перед Службою, в контексті COVID-19, стоїть багато викликів, проте перші кроки вже зроблено. Проведено навчання близько 1500 інспекторів, попереду уніфікація критеріїв ризику для планування діяльності Служби. Ігор Дегнера закликав колег рухатися вперед, шукати не перешкоди, а можливості для  реалізації поставлених  завдань.

http://dsp.gov.ua/maizhe-1000-inspektoriv-pratsi-poinformovano-pro-zakhody-bezpeky-na-robochomu-mistsi-iaki-dopomahaiut-vriatuvaty-zhyttia/

Прочитано 193 раз Последнее изменение Четвер, 21 Травень 2020 04:44
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация