UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 15 Травень 2020 12:32

За участю Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці відбулась колегія Головного управління Пенсійного Фонду України в Луганській області

Оцените материал
(4 голосов)

    15 травня за участю Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області Дениса Рисухіна в Головному управлінні Пенсійного Фонду України в Луганській області відбулась колегія за підсумками роботи в І кварталі поточного року.

    Участь у заході також взяли заступник голови Луганської обласної державної адміністрації із соціальних та гуманітарних питань Катерина Безгинська, начальник Головного управління Пенсійного Фонду України в Луганській області Ольга Шарунова, директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в Луганській області Павло Баранов, Директор Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації Елеонора Поліщук, Голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, представники міських та районних Управлінь Пенсійного фонду України в Луганській області. 

WhatsApp Image 2020 05 15 at 14.19.37 2

   

WhatsApp Image 2020 05 15 at 14.19.37 1

   

    Перший заступник начальника Головного управління Павло Баранов під час свого виступу доповів про результати роботи в січні-березні 2020 року по основних напрямках діяльності та окремо звернув увагу на роботу сервісів вебпорталу Пенсійного фонду України. В ході засідання колегії його учасники обговорили оприлюднену інформацію та питання щодо подальшої роботи органів Пенсійного Фонду України в Луганській області.

Прочитано 333 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Травень 2020 12:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация