UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 15 Травень 2020 07:45

До уваги керівників будівельних робіт! Інформуємо про вимоги безпеки (НПАОП), які необхідно застосовувати будівельникам при організації будівельних робіт

Оцените материал
(1 Голосовать)

    При організації та виконанні будівельних робіт необхідно виконувати вимоги НПАОП 45.2-7.02-12 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві» (ДБН А.3.2-2-2009). Ці Норми поширюються на загальнобудівельні і спеціальні будівельні роботи під час нового будівництва, розширення, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту, реставрації будівель та споруд. Норми визначають вимоги з охорони праці та промислової безпеки під час виконання будівельно-монтажних робіт.

    Другим документом з питань організації охорони праці на будівельних майданчиках є НПАОП 45.2-7.03-17 «Мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках». Ці Мінімальні вимоги встановлюють загальні вимоги до організації охорони праці та робочих місць на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках при виконанні будівельних робіт згідно з переліком видів будівельних робіт, на які поширюються мінімальні вимоги з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, що наведений у Мінімальних вимогах. Ці Мінімальні вимоги поширюються на замовників, керівників будівництва, генеральних підрядників, підрядників, субпідрядників, фізичних осіб, що забезпечують себе роботою самостійно. Мінімальні вимоги розроблено на основі Директиви 92/57/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 24 червня 1992 року про мінімальні вимоги щодо безпеки і захисту здоров’я на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках (восьма окрема Директива у значенні частини 1 статті 16 Директиви 89/391/ЄЕС). Ці Мінімальні вимоги не поширюються на підприємства з видобутку корисних копалин.

Прочитано 279 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Травень 2020 07:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация