UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 15 Травень 2020 07:04

В умовах карантину фахівці Головного управління Держпраці продовжують надавати дистанційні роз’яснення

Оцените материал
(1 Голосовать)

    На період запровадження карантину діяльність відділу державного нагляду в сфері гігієни праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області проводиться дистанційно.

    Фахівцями відділу за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти відпрацьовуються матеріали для проходження працівниками підприємств усіх форм власності періодичних (попередніх) медичних оглядів згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246.

    Також продовжується робота з матеріалами зі складання санітарно-гігієнічних характеристик та розслідування причин виникнення професійних захворювань в онлайн режимі. Вся вхідна документація (матеріали для проходження медичних оглядів, запити лікувально-профілактичних закладів, повідомлення про професійне захворювання, звернення громадян тощо) розглядається по мірі надходження до Головного управління Держпраці у Луганській області, в термін встановлений законодавством для надання відповідей, які відправляються за допомогою поштового зв’язку.

Прочитано 261 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Травень 2020 07:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация