UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 14 Травень 2020 12:40

Порядок реєстрації роботодавців в Фонді соціального захисту інвалідів – роз’яснюють фахівці Головного управління Держпраці

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Головне управління Держпраці у Луганській області нагадує, що згідно з Порядком реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю (далі-Порядок), суб’єкти господарювання, в штаті яких вісім і більше найманих працівників, повинні зареєструватися у Фонді соціального захисту інвалідів у встановлені строки. Для цього, згідно з пунктом 3 Порядку, роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) заяву про реєстрацію у відділенні Фонду соціального захисту інвалідів (форму якої затверджено наказом Міністерства праці та соціальної політики від 14.03.2007 року № 98).

    Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, подають (надсилають) також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, виданої органом державної податкової служби (далі - довідка).

    Відповідно до Порядку новостворені роботодавці та підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб, реєструються у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

    Роботодавець, у якого змінилася назва чи місцезнаходження юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові чи місце реєстрації проживання фізичної особи — підприємця, подає  до відповідного відділення Фонду заяву, копії свідоцтва та довідки протягом десяти робочих днів після  державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи чи зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи-підприємця.

    Роботодавці, які мають відокремлені підрозділи, разом із заявою і копією довідки подають (надсилають) відомості про такі підрозділи за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

    Господарські об'єднання, утворені відповідно до статті 19 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні", разом із заявою і копією довідки подают:

  • копію установчого договору та/або статуту господарського об'єднання;
  • перелік підприємств, що увійшли до складу господарського об'єднання, за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

    Оригінали документів пред'являються під час подання заяви. У разі надсилання заяви поштою копії документів засвідчуються нотаріально. Датою реєстрації роботодавця у відділенні Фонду вважається дата подання ним документів, зазначених у порядку, а в разі надсилання їх поштою – дата на поштовому штампелі. Реєстрація роботодавців проводиться безоплатно.

Прочитано 218 раз Последнее изменение Четвер, 14 Травень 2020 12:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация