UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 14 Травень 2020 11:44

До уваги роботодавців! Надаємо перелік документів, необхідних для проходження періодичних медоглядів робітниками підприємств

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Згідно наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246:

  1. Роботодавець щорічно за заявкою до Головного управління Держпраці у Луганській області , за участю представника первинної профспілкової організації або уповноваженої працівниками   особи   визначають категорії   працівників,   які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду та до 1 грудня   складають   Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду за формою, зазначеною у додатку 1.
  2. Організовує лабораторні дослідження   умов   праці   з визначенням   шкідливих   та   небезпечних   факторів виробничого середовища і трудового процесу на конкретних робочих місцях працівників   відповідно до гігієнічної класифікації праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості і напруженості трудового процесу з метою визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним)   медичному огляду і подає ці дані відповідній органу Держпраці.
  3. На підставі Акта визначення категорій працівників, які підлягають   попередньому   (періодичним)   медичному огляду, роботодавець   складає протягом місяця у чотирьох примірниках поіменні списки працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам за формою, зазначеною у додатку 2 на паперовому та електронному носіях, узгоджує їх в Головному управлінні Держпраці у Луганській області. Один примірник списку залишається на підприємстві (у відповідальної за організацію медогляду посадової особи), другий - надсилається   до   ЛПЗ,   третій   -   до   Головного управління Держпраці у Луганській області, четвертий - до робочого органу виконавчої дирекції Фонду.
  4. Погоджує план-графік проведення медичних оглядів ЛПЗ з Головним управлінням Держпраці у Луганській області.
  5. За результатами періодичних медичних оглядів (протягом місяця після їх закінчення) Комісія оформляє Заключний акт за результатами періодичного медичного огляду працівників (далі - Заключний акт) за формою, зазначеною у додатку 9, який складається у шести примірниках - один примірник залишається в ЛПЗ, що проводив   медогляд,   інші надаються роботодавцю, представнику профспілкової організації або вповноваженій працівниками особі, профпатологу, Головному управлінню Держпраці у Луганській області, робочому органу виконавчої дирекції Фонду.

Прочитано 220 раз Последнее изменение Четвер, 14 Травень 2020 11:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация