UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 13 Травень 2020 11:34

Інспектор Головного управління Держпраці провела онлайн-нараду з інспектором праці Біловодської ОТГ

Оцените материал
(1 Голосовать)

    12 травня 2020 року відбулася онлайн-нарада головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області та інспектора праці Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади.

    Під час проведення онлайн-наради було надано роз’яснення щодо інформаційно-роз’яснювальної роботи під час карантину.

    На період запровадження карантину більшість роботодавців та працівників змушені отримувати консультації у телефонному режимі. Таким чином, було наголошено на необхідності надання всебічних роз’яснень щодо ефективних засобів додержання законодавства про працю та запобігання можливим його порушенням всім особам, які звернулися за консультацією.

   Також, були надані рекомендації, як реалізувати карантинні заходи без порушень прав працівників, а саме: надання працівникам щорічних основних та додаткових відпусток, інших оплачуваних відпусток, передбачених законодавством; надання відпусток без збереження заробітної плати за заявою працівників; встановлення працівникам неповного або скороченого робочого часу; запровадження роботи змінами; тимчасове запровадження дистанційної роботи; введення простою.

Прочитано 314 раз Последнее изменение Середа, 13 Травень 2020 11:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация