UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 06 Травень 2020 08:57

Інспекторами Головного управління Держпраці проводяться превентивні заходи з охорони праці в онлайн форматі

Оцените материал
(0 голосов)

    З початку поточного тижня інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжено проведення превентивних заходів з охорони праці в онлайн форматі за участю керівників та працівників суб’єктів господарювання області.

    Так, 05 травня головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів онлайн семінар з інженерно-технічними працівниками Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства на тему «Запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

    В ході семінару головний державний інспектор доповів, що відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій необхідно дотримуватись санітарних та протиепідемічних заходів: користуватись засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебувати в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 м2 тощо.

    Організовуючи робочий процес, слід дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Тримати безпечну відстань від іншої особи (1-1,5 метра).
 2. Сприяти регулярному та ретельному миттю рук особами, які перебувають у громадських місцях: мильною водою або дезінфікують руки спиртовмісним засобом (мінімум 60%).
 3. Переконатися, що працівники, замовники та підрядники мають доступ до місць, де вони можуть мити руки з милом.
 4. Розміщувати дезінфікуючі дозатори на видимих місцях в робочій зоні та стежити за тим, щоб ці дозатори регулярно заправлялися.
 5. Викладати інформацію про те, як правильно мити руки на видимому місці.
 6. Поєднувати вищезгадані заходи з іншими засобами комунікації, такими як навчання персоналу та фахівців з охорони праці.
 7. Звернути особливу увагу на рекомендації : що під час роботи НЕ торкатися обличчя руками, особливо губ, носа та очей, а також дотримуйтесь гігієни кашлю та дихання.
 8. Докладати усіх зусиль, щоб робочі місця були чистими та гігієнічними:
 • дотикові поверхні, включаючи письмовий стіл, стійки та столи, дверні ручки, вимикачі світла, поручні та інші предмети (наприклад, телефони, клавіатури), повинні регулярно протирати дезінфікуючим засобом або протирати водою та миючим засобом,
 • всі ділянки , які часто використовуються, загальні приміщення, слід регулярно та ретельно очищати, використовуючи воду та миючий засіб.
 1. Обмежувати ділові поїздки та звезти до мінімуму спілкування з іноземними делегаціями. Працівник має право відмовитись від участі в іноземній делегації, якщо є загроза зараження корона вірусом SARS-CoV-2 у країні призначення.

    Наразі, в умовах карантину, інспектори відділу державного нагляду в газовому комплексі працюють дистанційно: проводять онлайн консультації та надають необхідну інформацію в телефонному режимі представникам підприємств області, завжди звертаючи увагу на те, що дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя!

Прочитано 333 раз Последнее изменение Четвер, 07 Травень 2020 10:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация