UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 05 Травень 2020 08:43

В умовах карантину фахівці Головного управління Держпраці проводять наради з керівниками та працівниками підприємств в онлайн форматі

Оцените материал
(0 голосов)

    Протягом минулого тижня – з 27 по 30 квітня 2020 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області, в зв’язку з карантином, провели ряд інформаційних нарад в онлайн форматі.

    Зазначені наради були присвячені темі «Всесвітній День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя». Ці заходи спрямовані на підвищення рівня гігієни праці та санітарії на підприємствах області. У Всесвітній день охорони праці 2020 року увага прикута до найважливішої проблеми сьогодення – боротьби з коронавірусом. Девіз Дня охорони праці 2020: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

    Минулого тижня керівники суб’єктів господарювання, в свою чергу, проводили заходи, присвячені Дню охорони праці у своїх підприємствах, установах та організаціях. Так, наприклад, 28 квітня працівники Луганської ТЕС (м. Щастя) відзначили Всесвітній день охорони праці. Відповідальні за охорону праці вкотре нагадали своїм колегам про важливість і необхідність суворо дотримуватися вимог інфекційної безпеки. Йшлося про необхідність регулярного прибирання та санітарно-гігієнічної обробки приміщень, миття рук, носіння респіраторів, контролю стану здоров’я.

    З метою запобігання інфікування працівників підприємства коронавірусом COVID-19 було придбано 10 ультрафіолетових ламп в кімнатах, де мешкають та працюють енергетики. Це дозволить знезаражувати приміщення у безпечний для людей спосіб. Роздано 2340 захисних масок та 170 літрів дезінфікуючого розчину для рук. На ТЕС постійно стежать за здоров’ям працівників: всі новоприбулі проходять тестування на корона вірус, щодня проводяться передзмінні медичні огляди робітників під час яких медичні працівники вимірюють тиск та температуру у кожного працівника. Такі дії з організації безпеки та гігієни праці є прикладом відповідального відношення роботодавця до здоров’я підлеглих та, зокрема, профілактики розповсюдження коронавірусу на підприємстві.

    Звертаємо увагу керівників та працівників суб’єктів господарювання! Безпека та гігієна праці важливіша за все, дотримуючись нескладних правил протидії розповсюдження вірусу COVID-19, ми значно знижуємо ризики зараження як вдома, так і на робочому місці, а отже, зберігаємо власне здоров’я та здоров’я близьких.                                        

Прочитано 297 раз Последнее изменение Вівторок, 05 Травень 2020 08:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация