UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 04 Травень 2020 14:01

Головне управління Держпраці надає роз’яснення щодо заповнення інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Роботодавці щороку, не пізніше 01 лютого після звітного року, подають центру зайнятості інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

    Форма надання інформації зазначена у додатку до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України 16.05.2013  № 271 (далі – Порядок)

    У рядку 01 зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за календарний рік, що передує звітному.

    У рядку 02 зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» та працювали на умовах повної зайнятості у звітному році.

    Належність громадян до категорій, зазначених у пункті 2.2 розділу II цього Порядку, та дія квоти протягом відповідного періоду підтверджуються документами.

    У рядку 03 зазначається розрахункова чисельність працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

    У рядку 04 зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік.

    У рядку 05 зазначається середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років.

    У рядку 06 вказується чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

    Інформація підписується керівником (відповідальною особою за подання інформації) підприємства, установи, організації. Зазначаються прізвище, ініціали та дата складання.

Прочитано 278 раз Последнее изменение Понеділок, 04 Травень 2020 14:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация