UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 29 Квітень 2020 07:25

Редакція журналу «Охорона праці»: конкурс неодмінно відбудеться!

Оцените материал
(1 Голосовать)

    У Всесвітній день охорони праці ми мали б урочисто відзначати переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020». З відомих причин церемонію нагородження переможців довелося відтермінувати.

    Але конкурс обов’язково відбудеться. Ми у це віримо, і вже влаштували у приміщенні редакції журналу грандіозну виставку малюнків, які незабаром оцінюватиме журі конкурсу. До нього входять член Національної спілки художників України, відомий майстер традиційного народного мистецтва, заслужений художник України Йосип Осташинський, представники Міністерства культури, молоді та спорту України, міністерства освіти і науки України, Державної служби України з питань праці, АРТ академії сучасного мистецтва імені Сальвадора Далі.

    Всього на фінальний тур конкурсу представлено 216 робіт з 24 областей України. Найбільшу активність виявили діти в Хмельницькій і Харківській областях. Тут до управлінь Держпраці надійшла рекордна кількість малюнків - 2545 та 1712. Під час першого відбіркового туру регіональні журі, створені в обласних підрозділах Держпраці, розглянули близько 10 тисяч малюнків.

    З нагоди Дня охорони праці в Україні усіх учасників фінального туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» журнал «Охорона праці» нагороджує спеціальним дипломом.

    Зичимо удачі всім учасникам конкурсу! І до зустрічі на церемонії нагородження переможців!

Прочитано 250 раз Последнее изменение Середа, 29 Квітень 2020 07:28
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация