UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 28 Квітень 2020 11:34

Звернення Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області до керівників та працівників суб’єктів господарювання з нагоди Всесвітнього дня охорони праці

Оцените материал
(3 голосов)

Шановні колеги!

    Щороку 28 квітня Україна, разом зі світовою спільнотою, відзначає День охорони праці. Ця пам’ятна дата привертає увагу суспільства до людини праці і забезпечення її прав на легальне та безпечне робоче місце, а також належний соціальний захист. Інформаційна кампанія до Дня охорони праці зазвичай пов’язана зі специфічним аспектом безпеки виробничого середовища. Так ми відмічали це свято в попередні роки.

    Нажаль, сьогодні світова спільнота вимушена протистояти надзвичайному виклику – пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Віруси не визнають кордонів, тому під загрозою знаходиться кожна країна, кожний сектор економіки, кожна галузь діяльності та кожна людина. Протидія поширенню інфекції та подолання її наслідків вимагатимуть надзвичайних заходів та зусиль. Тому за рекомендацією Міжнародної організації праці День Охорони праці у 2020 році проходить під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

    У протидії поширенню інфекції не має дрібниць, бо ціна помилки є надзвичайно високою. Ми маємо усвідомлювати, що життя не тільки працівників, але і їх родин, а згодом і всіх громадян нашої держави залежать від впроваджених карантинних та запобіжних заходів на робочих місцях. Ключову роль в ефективній протидії поширенню інфекції відіграє інформованість та обізнаність всіх сторін – і роботодавців, і працівників – щодо небезпек пандемії та шляхів мінімізації ризиків.

    Міжнародна організація праці узагальнила план заходів щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби на робочому місці в єдиний контрольний перелік. Цей документ, або «Контрольний перелік заходів», є настановою для кожного роботодавця, що прагне підвищити готовність до пандемії та зменшити ризик інфікування на робочих місцях. Контрольний перелік заходів, а також звернення оргкомітету Дня охорони праці-2020 оприлюднено у вільному доступі на веб-сайтах Державної служби України з питань праці та Головного управління Держпраці у Луганській області. Прошу та закликаю кожного роботодавця, фахівця служб охорони праці та профспілкового діяча звернути увагу на ці матеріали.

    Через карантинні обмеження Головне управління Держпраці у Луганській області наразі позбавлене можливості проводити інформаційну кампанію безпосередньо на підприємствах. Проте ми на 100% готові надавати та вже надаємо роз’яснення щодо питань, що належать до нашої компетенції, дистанційно та онлайн. Контактна інформація всіх фахівців оприлюднено на нашому веб-сайті та веб-сайті Держпраці, тому якщо вам потрібна консультація, не обов’язково писати листа – оберіть найбільш зручний для вас спосіб спілкування та отримайте необхідну консультацію по телефону, у вайбері, через електронну пошту або через соцмережі. Підкреслюю, що ми здійснюємо консультативну підтримку виключно на безоплатній основі.

    Дбайте про своє здоров’я та безпеку, своїх колег та працівників!

З повагою, Т. в. о. начальника, заступник начальника

Головного управління Держпраці у Луганській областіДенис РИСУХІН

Прочитано 327 раз Последнее изменение Вівторок, 28 Квітень 2020 14:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация