UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Квітень 2020 10:07

До уваги імпортерів та виробників засобів індивідуального захисту!

Оцените материал
(2 голосов)

    Головне управління Держпраці у Луганській області повідомляє що, 15.04.2020 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 271 (далі – ПКМУ № 271), якою внесено зміни до Технічного регламенту засобів індивідуального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 № 761(далі – Технічний регламент) та до Переліку лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224 (далі – Перелік).

    ПКМУ № 271 установлено, що на час дії пункту 71 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України та пункту 9-6 розділу XXI “Прикінцеві та перехідні положення” Митного кодексу України введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до Переліку, дозволяється:

- якщо вони відповідають вимогам затвердженого цією постановою Технічного регламенту; або

- на підставі повідомлення Державної служби з питань праці про введення в обіг окремих засобів індивідуального захисту, стосовно яких не виконані вимоги технічних регламентів, але використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я.

    При цьому дія Технічного регламенту не поширюється на засоби індивідуального захисту, на які видано таке повідомлення Державною службою з питань праці (її територіальним органом).

    Для введення в обіг на підставі повідомлення Державної служби з питань праці (її територіального органу) таких засобів індивідуального захисту заявник подає до зазначеного органу заяву із зазначенням мети введення в обіг, інформації щодо виробника, назви виробів, номера партії або серійного номера, обсягу партії, а також дані щодо призначення виробу та способу дії (далі – Заява). За результатами опрацювання поданих документів Державна служба з питань праці (її територіальний орган) видає заявнику відповідне повідомлення. Розгляд документів та видача повідомлення здійснюються на безоплатній основі.

    З метою оперативного надання повідомлення рекомендуємо використовувати шаблон заяви (додається) та надавати Заяву на електронну адресу Головного управління Держпраці у Луганській області Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

    Разом з тим, надаємо інформацію щодо рекомендованих характеристик засобів індивідуально захисту, використання яких необхідне в інтересах охорони здоров’я при боротьбі з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (додається).

    За додатковими роз’ясненнями та інформацією щодо подання заяв та отримання повідомлень можна звертатись до Інформаційно-консультаційного пункту з питань дозвільної системи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49.

Прочитано 448 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Квітень 2020 10:13
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация