UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Квітень 2020 08:56

Головне управління Держраці інформує щодо деяких аспектів атестації робочих місць за умовами праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

    За результатами оцінювання умов праці складають листи-спостереження — «фотографії робочого часу». Вони допомагають визначити тривалість дії шкідливих факторів у відсотках до тривалості зміни.

    Фотографія робочого дня — послідовне фіксування часу, який працівник витрачає впродовж робочого дня (зміни) на виконання операцій технологічного процесу та перерви в роботі.

    Під час проведення атестації фотографія допомагає визначити тривалість дії на працівника шкідливих виробничих факторів, важкості й напруженості трудового процесу, пов’язаних із виконанням його трудових обов’язків.

    Узагальнені відомості, отримані в результаті атестації робочих місць, слід відобразити в Карті умов праці (п. 8 Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992 р. № 442, далі — Порядок № 442). Її форма наведена в додатку 2 до Методичних рекомендацій для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджених постановою Мінпраці України від 01.09.1992 р. № 41 (далі — Методрекомендації № 41). Карту підписують голова та члени комісії. Також із результатами атестації ознайомлюють під підпис працівників, зайнятих на робочому місці, яке атестують.

    Заповнити Карту атестаційній комісії допоможуть положення Інструкції з заповнення Карти умов праці при проведенні атестації робочих місць, затвердженої Мінпраці та МОЗ від 30.11.1992 р. № 06-41-48.

Прочитано 226 раз Последнее изменение Вівторок, 21 Квітень 2020 08:57
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация