UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 16 Квітень 2020 18:05

Фахівцями Головного управління Держпраці дистанційно надано низку роз’яснень представникам суб’єктів господарювання

Оцените материал
(0 голосов)

    Протягом поточного тижня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області в рамках профілактики охорони праці суб’єктів господарювання області, у дистанційному режимі надано низку відповідей на звернення інженерно-технічних працівників підприємств.

    З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням інспектори відділу провели низку консультації та надали необхідну інформацію під час зазначених звернень. Представники суб’єктів господарювання отримали компетентні та вичерпні відповіді на актуальні для них питання охорони праці та промислової безпеки від фахівців Головного управління Держпраці.

    Окрім цього, фахівці відділу державного нагляду в газовому комплексі беруть участь у дистанційному навчанні, яке проводиться для посадових осіб Головного управління Держпраці у Луганській області Національним науково-дослідним інститутом промислової безпеки та охорони праці (далі – Інститут).

Прочитано 168 раз Последнее изменение Четвер, 16 Квітень 2020 18:06
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация