UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 15 Квітень 2020 10:21

До уваги роботодавців! Нагадуємо про необхідність своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Інспектори відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області нагадують про необхідність проведення атестації робочих місць.

     Згідно з Порядком № 442 атестацію робочих місць за умовами праці проводять на підприємствах і організаціях незалежно від форм власності й господарювання, де технологічний процес, використовуване обладнання, сировина та матеріали є потенційним джерелом шкідливого і небезпечного виробничого фактора, що може несприятливо вплинути на стан здоров’я працівників, а також на їхніх нащадків як зараз, так і в майбутньому.

     Атестацію робочих місць за умовами праці проводять атестаційною комісією. Склад та повноваження комісії визначають наказом по підприємству або організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше одного разу на п’ять років.

     Результатами атестації користуються підприємства та організації здійснюючи заходи щодо поліпшення умов праці, а також для нарахування пільг та компенсацій, передбачених чинним законодавством.

    Особлива увага наголошується на відповідальність за своєчасне і якісне проведення атестації. Адже вона покладається особисто на керівника підприємства (організації).

Прочитано 211 раз Последнее изменение Середа, 15 Квітень 2020 10:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация