UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 25 Березень 2020 13:16

Головне управління Держпраці у Луганській області надає роз’яснення щодо продовження строку дії дозволів

Оцените материал
(0 голосов)

    До «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» (надалі - Порядок) внесено зміни Постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 № 207, які набрали чинності 12.03.2020 р. (далі-Постанова).

    Строк дії дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки продовжується територіальним органом Держпраці.

    Процедура продовження строку дії дозволу проводиться на підставі заяви роботодавця, поданої не пізніше десяти робочих днів до закінчення дії дозволу, за формою згідно з додатком 5 до Порядку, та оригіналу дозволу.

    Продовження строку дії дозволу здійснюється виключно на ті види робіт або машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки, які відносяться до «Переліку видів робіт підвищеної небезпеки» (додаток 2 до Порядку) або «Переліку машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки» (додаток 3 до Порядку).

    Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на те, що Постановою було внесено зміни до:

  • «Переліку видів робіт підвищеної небезпеки» (додаток 2 до Порядку), що виконуються на підставі Дозволу;
  • «Переліку машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки» (додаток 3 до Порядку ), що експлуатуються на підставі Дозволу;
  • «Переліку видів робіт підвищеної небезпеки» (додаток 6 до Порядку), що виконуються на підставі декларації матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці;
  • «Переліку машин, механізмів, обладнання підвищеної небезпеки» (додаток 7 до Порядку), що експуатуються на підставі декларації матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

Прочитано 223 раз Последнее изменение Середа, 25 Березень 2020 13:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация