Искать


 

П'ятница, 08 Квітень 2016 08:26

Фахівці ГУ Держпраці протягом тижня провели ряд превентивних заходів на підприємствах Луганської області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці протягом тижня провели ряд превентивних заходів на підприємствах Луганської області

Протягом тижня інспекторами Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку проведено ряд превентивних заходів на підприємствах області.

Проведено чотири семінари: Марківське РТМО. Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

Новопсковське РТМО. Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.»

Філія «Марківський райавтодор». Тема: «Дотримання вимог безпеки праці під час організації виконання робіт на автомобільному транспорті».

Центр надання первинної медичної допомоги. м.Попосна. Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.»

Надано дві консультації: у Лисичанському нафтохімічному технікумі на тему «Вимоги з охорони праці при оформленні робітників». І у КУ "Біловодське РТМО» на тему «Стажування водіїв швидкої допомоги».

Прийнято участь у сімох перевірках знань з питань дотримання умов з охорони праці: Лисичанський центр обслуговування, КП «Електротранс», КП «Лисичанський Шляхрембуд», Головне управління статистики, ДП «Укрпошта», Концерн РРТ м.Лисичанськ, Біловодський центр зайнятості.

 

Прочитано 880 раз Последнее изменение П'ятница, 08 Квітень 2016 08:30
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация