UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Березень 2020 13:11

Посадовці Головного управління Держпраці оновили свої знання з питань охорони праці

Оцените материал
(2 голосов)

    Посадовою особою Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Державної служби України питань праці від 18 лютого 2020 року № Д-86/1/3.1-20 було проведено навчання посадових осіб Управління з питань праці Головного управління Держпраці.

     Під час проведення навчання було роз’яснено основи законодавства про охорону праці (Закон України «Про охорону праці», Типове положення про службу охорони праці, інші нормативно-правові акти з охорони праці).

Кунін 16.03.20

    Кунін 16.03.20 4 Особливу увагу приділено питанням організації функціонування системи управління охороною праці та служби охорони праці на підприємстві, роз'яснені права, обов'язки та відповідальність фахівців з охорони праці підприємств.

    Розглянути законодавчі підстави для здійснення контролю за додержанням законодавства про охорону праці (Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 823).

    Також були надані роз’яснення щодо оформлення документів за результатами проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони праці та безпеки промислового виробництва, права, обов'язки та відповідальність посадових осіб, які здійснюють заходи державного нагляду (контролю) згідно чинного законодавства.

Прочитано 292 раз Последнее изменение Вівторок, 17 Березень 2020 13:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация