UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Березень 2020 05:13

Випускникам Регіонального центру професійної освіти ЛНУ ім. Шевченка роз’яснено про переваги офіційного працевлаштування

Оцените материал
(5 голосов)

    Наприкінці минулого тижня інспектором відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та за підйомним спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області прийнято участь в роботі комісії з проведення кваліфікаційної атестації (захист дипломних робіт та проектів) з професії «Електрозварник ручного зварювання» у Відокремленому підрозділі «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», Щастинське відділення.

     На захист комісії надавались студентами проекти з питань виконання різноманітних робіт з застосуванням електрозварювання. За результатами проведеної атестації студенти показали достатньо високі знання з теоретичного і практичного питання застосування та виконання зварювальних робіт.

     По закінченню кваліфікаційної атестації зі студентам до їх відома були обговорені питання стану охорони праці, травматизму на основних підприємствах та виробництвах області, роз’яснено майбутнім фахівцям про переваги офіційного працевлаштування та легалізацію найманої праці, неприпустимість праці без оформлення трудових відносин, відповідальність за порушення законодавства про працю і охорону праці.

Прочитано 293 раз Последнее изменение Понеділок, 16 Березень 2020 17:16
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация