Искать


 

Четвер, 07 Квітень 2016 11:54

Фахівці ГУ Держпраці провели навчання для співробітників ПАТ «Лисичанськвугілля»

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели навчання для співробітників ПАТ «Лисичанськвугілля»

У березні в приміщенні ТОВ «Інженерний центр промислової безпеки» проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб ПАТ «Лисичанськвугілля».

Навчання проводили фахівці Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області, відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України в м. Лисичанську Луганської області, Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості, 2 ВГРЗ, Лисичанського міськрайонного управління Держсанепідслужби у Луганській області, медичних закладів.

Особливу увагу було приділено проведенню навчання та перевірки знань за програмами навчання працівників в період трудової діяльності, норм забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту, проведення медичних оглядів працівників певних категорій, електробезпеки, надання першої медичної допомоги та ін.

Після проведеної перевірки знань з питань охорони праці посадовим особам ПАТ «Лисичанськвугілля» видані посвідчення встановленого зразка.

 

Прочитано 816 раз Последнее изменение Четвер, 07 Квітень 2016 11:58
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация