UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 12 Березень 2020 09:58

На засіданні з суб’єктами господарювання будівельної галузі Біловодського району обговорені питання легальної та безпечної праці

Оцените материал
(7 голосов)
    Відділом державного нагляду в будівництві за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами на виконання доручень Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 05.02.2020 № 4734/0/1-20 та від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 на територій Луганської області протягом 02 – 20 березня 2020 року проводиться зі суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва, інформаційна та роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та розгляд питань про запобігання нещасним випадкам на виробництві. 
     11.03.2020 року інспекторами відділу   державного нагляду в будівництві за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами з залученням керівництва і інспекторів відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку разом з представниками Державної податкової служби, Управління пенсійного фонду України, Центра зайнятості, Фонду соціального страхування України в Луганській області, органів місцевого самоврядування, було проведено у Біловодському районі Луганської області засідання за участю керівників підприємств та фізичних-осіб підприємців, які здійснюють діяльність в сфері будівництва. 
 MG 6532
     При проведенні заходу роботодавцям були надані роз’яснення згідно діючого законодавства України, звернено увагу на  дотримання вимог Кодексу законів про працю України. Під час обговорення розглянуті питання, що є трудовий договір і коли він є правочинним. Розглянуті права працівників щодо реалізації своїх здібностей до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, в установах, організаціях, якщо інше не передбачене законодавством, колективним договором або угодою сторін.
     Обговорено вимоги  стосовно відповідного оформлення трудових договорів з працівниками та неповнолітніми, які документи зобов'язані надати працівники для оформлення договорів та розглянуті питання заборони укладання трудових договорів. З роботодавцями також було розглянуте питання відповідальності за порушення чинного законодавства з охорони праці та трудового законодавства. 
     Іншим не менш важливим за значенням питанням, яке розглядалось на засіданні, це питання запобіганням нещасним випадкам на виробництві. В ході засідання були розглянуті інформаційні матеріали про стан травматизму в будівельній галузі загалом по Україні та у розрізі Луганської області. Обговорено найчастіші та травмонебезпечні види будівельних робіт в ході виконання яких ї великі ризики виникнення нещасних випадків та розглянуті можливі та необхідні заходи які зменшують або і взагалі унеможливлюють виникнення нещасних випадків та аварій на виробництві. 
Прочитано 188 раз Последнее изменение Четвер, 12 Березень 2020 10:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация