UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 11 Березень 2020 13:21

З працівниками ТОВ «Інвестбуд» проведено семінар про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

Оцените материал
(1 Голосовать)

     На виконання доручень Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 05.02.2020 № 4734/0/1-20 та від 17.02.2020 № 6698/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці та оптимізації визначення процедури розміру заробітної плати у будівельній галузі, інспекторським складом відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управлінням Держпраці у Луганській області проводяться відповідні заходи.

     Так, 10 березня в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин був проведений семінар на підприємстві ТОВ «Інвестбуд», що здійснює діяльність у сфері будівництва.

     Фахівці Головного управління Держпраці наголосили на необхідності укладання з працівниками, які виконують роботи з підвищеною небезпекою трудових договорів. Доволі часто роботодавці укладають з такими працівниками цивільно-правові угоди і таким чином намагаються приховати трудові відносини. Цим вони позбавляють своїх працівників соціальних гарантій. До того ж допуск до роботи працівників за цивільно-правовою угодою передбачає відсутність контролю з боку роботодавця за охороною праці на будівельному майданчику де і так відбувається значне зростання травматизму.

     Також під час проведення семінару була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань запобігання нещасних випадків на виробництві. Робота в цьому напрямку триває.

Прочитано 199 раз Последнее изменение Середа, 11 Березень 2020 13:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация