Искать


 

Четвер, 07 Квітень 2016 10:40

Інформація про надання консультацій фахівцями ГУ Держпраці у березні

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інформація про надання консультацій фахівцями ГУ Держпраці у березні

Протягом березня фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області.

Зокрема, надано 11 консультацій:

21 березня для Станично-Луганського міжрайонного управління водного господарства (смт.Петрівка Станично-Луганський району), для ТОВ «ЛАТЄСТ» (м.Сєвєродонецьк) та для Ч.П. Гадченко (м. Попасне) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

22 березня для ПрАТ «СНПО «Імпульс», (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями», для ТОВ «Партнер і К» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів», для ДП «Сєвєродонецькая ТЕЦ» (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції», для ТОВ "Тандем ЛТД" (м.Рубіжне) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

23 березня для ТОВ «Вест Лайн» (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

24 березня для ПАТ «Сєвєродонецький КМЗ» (м. Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок рєєстрації посудин працюючих під тиском», для ТОВ «Машремприбор» (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій» і для ТОВ "Укр-сплав" (м.Сєвєродонецьк) на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

23 березня за зверненням Сєвєродонецького міжрайонного управління по експлуатації газового господарства ПАТ “Луганськгаз” прийнято участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці (електробезпека) у працівників в м.Сєвєродонецьку.

 

Прочитано 719 раз Последнее изменение Четвер, 07 Квітень 2016 10:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация