UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 05 Березень 2020 13:42

В рамках всеукраїнської кампанії щодо детінізації праці у будівельній галузі фахівці Головного управління Держпраці проводять роз’яснювальні заходи

Оцените материал
(2 голосов)

    Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва. На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі 02 березня стартувала масштабна всеукраїнська кампанія.

    З 02 березня по 20 березня фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області в рамках цієї кампанії буде відвідано суб’єктів господарювання будівельної діяльності області. Під час таких візитів фахівці Головного управління Держпраці будуть роз’яснювати роботодавцям та працівникам переваги офіційного працевлаштування та ризики незадекларованої праці. Наразі спільно із фахівцями інших органів державної влади, посадові особи ГУ Держпраці у Луганській області вже завітали до деяких підприємств будівельної галузі.

    Окремо звертаємо увагу, що у ході першого етапу кампанії жодні заходи впливу не застосовуватимуться, а вже з 30 березня по 30 квітня проходитимуть інспекційні відвідування суб’єктів господарювання. 

Прочитано 229 раз Последнее изменение Четвер, 05 Березень 2020 13:43
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация