UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 02 Березень 2020 11:00

Інспектори Головного управління Держпраці взяли участь у засіданнях постійно діючих комісій ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайсквугілля»

Оцените материал
(2 голосов)

    Протягом лютого 2020 року інспектори управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у 22 засіданнях постійно діючих комісій з охорони праці та промислової безпеки на відокремлених підрозділах (шахтах) ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля».

IMG 2c8c93905aaf3e23600eca90bbccfb11 V

    В ході проведення засідань розглядалися основні питання стану охорони праці на вугільних підприємствах, а саме:

  • аналіз виробничого травматизму за 2019 рік;
  • стан профзахворювання, вимоги до оформлення інформації про умови праці для профзахворювання;
  • порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці;
  • про травмонебезпечні фактори, що приводять до нещасних випадків у зимовий період;
  • проведення щорічних медичних оглядів;
  • ознайомлення з обставинами, причинами та результатами розслідувань нещасних випадків що сталися на шахтах Луганської області протягом січня-лютого 2020р.;
  • розгляд порушень, виявлених інспекторським складом управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці в Луганській області та службами охорони праці вугільних підприємств при проведенні перевірок та моніторингів.

IMG a68bdbe0943f67b7f1f7d8841e686d2f V

    В засіданнях приймали участь керівники шахт, начальники та робітники виробничих, технічних служб, представники профспілкових організацій, страхові експерти з охорони праці Лисичанського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області, страхові експерти з охорони праці Попаснянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

    За результатами проведених засідань складено відповідні протоколи. Інформацію заслухану на засіданнях ПДК, прийнято для використання у роботі. Своєчасний розгляд вище зазначених питань приведе до поліпшення стану охорони праці на підприємствах вугільної галузі.

Прочитано 299 раз Последнее изменение Понеділок, 02 Березень 2020 11:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация