UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 02 Березень 2020 10:19

Фахівцями ГУ Держпраці проведено нараду щодо аналізу виробничого травматизму та небезпек, що виникають під час експлуатації транспортних засобів

Оцените материал
(0 голосов)

    27 лютого 2020 року в актовому залі Біловодської РДА фахівцями Головного управління Держпраці було проведено нараду на тему: «Аналіз виробничого травматизму за 2019 рік на підприємствах агропромислового комплексу, закладах соціально-культурної сфери. Ризики та небезпеки, що виникають під час експлуатації транспортних засобів на підприємствах».

    Захід проводився з метою зниження рівня виробничого травматизму, у тому числі з смертельними наслідками та зміни ставлення керівників суб’єктів господарювання й працівників до особистої безпеки під час виконання трудових обов’язків на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери.

    В ході наради начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку довів до відома присутніх розслідування нещасних випадків на підприємствах Луганської області, ознайомив присутніх з причинами, обставинами нещасних випадків з смертельними наслідками. З присутніми на нараді представниками підприємств, які займаються перевезенням вантажів, пасажирів було обговорено Ризики та небезпеки що виникають під час експлуатації транспортних засобів на підприємствах, випадки виробничого травматизму в результаті ДТП, під час експлуатації автомобільного транспорту.

    Також в нараді брали участь представники організацій-соціальних партнерів Держпраці, які надали присутнім низку корисної інформації. Так, завідувач сектору профілактики страхових випадків-страховий експерт з охорони праці Біловодського відділення управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області ознайомив присутніх зі ст.36, ст.37, ст.39 та ст.41 – 48 Закону України «Про загальнообов’язкове соціальне страхування» у разі настання нещасного випадку на виробництві або гострого професійного захворювання (отруєння). Провів роз’яснення застрахованим особам щодо їх прав на реабілітаційне лікування після тяжких травм або гострого професійного захворювання (отруєння). Також на нараді обговорили новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337.

    В ході наради відбулися технічні навчання, які стосувались нового порядку розслідування та обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві. В проведенні наради взяли участь 59 представників суб’єктів господарювання АПУ та СКС Біловодського району.

Прочитано 276 раз Последнее изменение Понеділок, 02 Березень 2020 10:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация