UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 02 Березень 2020 07:48

З працівниками суб’єктів господарювання обговорено питання дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках

Оцените материал
(0 голосов)

    З 21 по 28 лютого 2020 року відділом державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено ряд превентивних заходів по темі: «Дотримання правил безпеки під час виконання ремонтних робіт в електроустановках, а саме: порядок видачі нарядів-допусків та дозволів на підготовку робочого місця» на таких підприємствах, як ТОВ «Рубіжанський завод будівельних матеріалів», ТОВ «Рубіжанський трубний завод», ПП «ЕКВАТОР» та інших.

    В ході зазначених заходів з працівниками суб’єктів господарювання було розглянуто Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98). Особливу увагу було зосереджено на організаційних заходах, що забезпечують безпеку роботи в електроустановках. Зокрема, інспектори ГУ Держпраці у Луганській області надавали учасникам превентивних заходів наступні роз’яснення.

    Робота щодо забезпечення безпечної експлуатації електроустановок здійснюється згідно з обов'язковими, для всіх споживачів електроенергії, незалежно від їх відомчої приналежності, правилами технічної експлуатації електроустановок споживачів та правилами техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачів. Обслуговування діючих електроустановок, проведення в них оперативних переключень, організація та виконання ремонтних, монтажних, налагоджувальних робіт і випробувань здійснюються спеціально підготовленим електротехнічним персоналом.

    Роботи в діючих електроустановках з врахуванням заходів безпеки поділяються на виконувані: зі зняттям напруги, без зняття напруги на струмоведучих частинах і поблизу них, без зняття напруги на віддалі від струмоведучих частин, котрі знаходяться під напругою. При виконанні робіт зі зняттям напруги та без зняття напруги на струмоведучих частинах та поблизу них повинні виконуватись організаційні та технічні заходи.

    По завершенню кожного з превентивних заходів керівниками суб’єктів господарювання було вирішено провести позапланові інструктажі працівникам. В свою чергу, фахівці Головного управління Держпраці вкотре наголосили на необхідності суворого дотримання встановлених вимог промислової безпеки та охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я людей в процесі трудової діяльності.

Прочитано 254 раз Последнее изменение Понеділок, 02 Березень 2020 07:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация