UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 28 Лютий 2020 08:19

З представниками Сєвєродонецького ЛВУМГ обговорено тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Згідно з Планом роботи відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на І квартал 2020 року, інспекторським складом відділу за участю представників підприємств постійно проводяться превентивні заходи.

    Так, 24 лютого головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі проводив клуглий стіл «Аналіз нещасних випадків на виробництві» з представниками Новопсксковського проммайданчика Сєвєродонецького ЛВУМГ, який довів до відома присутніх, що порушення правил безпеки системи газопостачання підвищюється ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті.

    Учасники круглого столу відзначили, що проблема формування превентивної культури охорони праці  на виробництві є нагальною та потребує постійної уваги як з боку державних органів так і  з боку роботодавців.

    Доповів головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі: Аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів.

    У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження.

    Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Під час начання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Доповів головний інженер: Запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

    Наприкінці заходу інспектор Головного управління Держпраці закликав інженерно-технічних працівників проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, постійно утримувати рівень безпеки й умов праці на належному рівні.

Прочитано 309 раз Последнее изменение П'ятница, 28 Лютий 2020 08:21
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация