UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 27 Лютий 2020 11:16

Посадовець Головного управління Держпраці взяла участь у нараді щодо наповнення бюджету та погашення заборгованості з ЄСВ

Оцените материал
(0 голосов)

    Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області взяла участь у нараді з питань забезпечення наповнення бюджету та погашення заборгованості з єдиного соціального внеску, яка відбулась 25 лютого 2020 року у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області.

    Також у нараді прийняли участь представники Головного управління ДПС у Луганській області, Луганської обласної державної адміністрації та Головного територіального управління юстиції у Луганській області. На порядку денному стояли питання про стан погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також легалізація зайнятості та заробітної плати.

    На заході були обговорені питання щодо необхідності суворого дотримання роботодавцями законодавства України про працю в частині легального працевлаштування робітників, а також  на необхідності подальшої плідної співпраці між органами державної влади.

Прочитано 262 раз Последнее изменение Четвер, 27 Лютий 2020 11:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация