UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 26 Лютий 2020 08:27

Перший апеляційний адміністративний суд визнав законним рішення посадових осіб Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(2 голосов)

    Під час проведення інспекційного відвідування у комунального підприємства у березні 2019 р., інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області області було зафіксовано факт використання праці 13 осіб, які були допущені до роботи без укладання трудового договору, оформленого відповідним наказом, та без повідомлення органу ДФС про прийняття їх на роботу. За фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, на підставі статті 265 КЗпП України стосовно суб’єкта господарювання було винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 1627470 грн. 00 коп.

    Не погодившись з таким рішенням, суб’єкт господарювання звернувся до суду. Суди першої та апеляційної інстанції у задоволенні позовних вимог комунального підприємства відмовили. Таким чином, суди підтримали позицію Головного управління і визнали його дії такими, що відповідають вимогам чинного законодавства.

Прочитано 239 раз Последнее изменение Середа, 26 Лютий 2020 08:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация