UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 25 Лютий 2020 06:49

Інспекторами Головного управління Держпраці проведено семінар з питань ринкового нагляду у Луганській обласній дитячій клінічній лікарні

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторським складом сектору ринкового нагляду відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) проведено семінар з працівниками Комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» на тему «Державний ринковий нагляд. Вимоги до засобів індивідуального захисту та виробничого обладнання».

    Увагу учасників семінару було акцентовано на тому, що відповідно до п. 2 розділу II «Мінімальних вимог безпеки і охорони здоров’я при використанні працівниками засобів індивідуального захисту на робочому місці», засоби індивідуального захисту мають відповідати вимогам «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. за № 761, щодо безпеки та стандартам стосовно конструкції і виготовлення.

    Крім того, згідно пп. 1 п. 4 розділу ІІ «Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками» виробниче обладнання, що надається працівнику та використовується ним, має бути технічно справним і відповідати вимогам відповідних технічних регламентів, якщо виробниче обладнання виготовлене після дати набрання чинності такими технічними регламентами.

    Перелік технічних регламентів та видів нехарчової продукції щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. за № 1069.

    За результатами семінару була досягнута домовленість щодо посилення контролю з боку працівників Комунального некомерційного підприємства Луганської обласної ради «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» за відповідністю Технічним регламентам засобів індивідуального захисту та виробничого обладнання, що закуповуються підприємством та безпеки їх експлуатації.

    У разі виявлення продукції, що не відповідає вимогам Технічних регламентів, підприємству було запропоновано звертатися до Головного управління за захистом порушеного права на безпечність продукції.

     На запитання щодо законодавства про державний ринковий нагляд усім присутнім надані вичерпні відповіді та роз’яснення.

Прочитано 222 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Лютий 2020 06:51
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация