UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 25 Лютий 2020 06:37

Посадовці Головного управління Держпраці взяли участь у роботі Державної кваліфікаційної комісії

Оцените материал
(2 голосов)

    Керуючись Положенням про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам, які здобувають професійно-технічну освіту, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства освіти України від 31 грудня 1998р №201/469, посадові особи Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у роботі Державної кваліфікаційної комісії у ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

    Цей день був дуже відповідальним для учнів, які захищали свої дипломні роботи і доводили, що гідні отримати кваліфікацію за професіями «Електрослюсар підземний», «Електрослюсар підземний, машиніст електровозу». Електрослюсар підземний – шахтарська професія, ключова фігура в підтримці працездатності шахти. Трудовий процес електрослюсаря підземного включає складний моніторинг виробничого процесу, аналіз аварійних ситуацій, пов‘язаних з поломками різного обладнання, яке розміщується на значній відстані, швидку ліквідацію поломок, дотримання планів профілактичних ремонтів апаратури і механізмів.

6

    Машиніст електровоза - керує електровозами, під час відкочування навантажених та порожніх ешелонів. Формує ешелони та виконує маневрові роботи на вантажних і обмінних пунктах та естакадах. Доставляє людей до місця роботи і назад. Оглядає та випробовує механізми керування й ходові частини, усуває неполадки в роботі та за необхідності робить ремонт.

    Випускники захищали свої дипломні проекти за наступними темами: «Влаштування та безпечна експлуатація комутаційних апаратів ПВІ-125, ПВІ-250, АФВ», «Влаштування та безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів 1Л-100К, 3Л-100У», «Влаштування та безпечна експлуатація скребкових конвеєрів СП-202, СП-250», «Влаштування та безпечна експлуатація електровозів АМ-8Д», «Влаштування та безпечна експлуатація маслостанції СНТ-32». Крім того, студенти у процесі навчання за професією «електрослюсар підземний» отримали додаткову спеціальність «електрогазозварник» та «машиніст електровозу».

    Після закінчення захисту дипломних проектів працівники Управління гірничого нагляду провели нараду з членами кваліфікаційної комісії. Рішенням Державної комісії студентам ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» були присвоєні третій та четвертий розряди за обраною професією.

    Молодим спеціалістам наголошено про особливості обраної юнаками професії «електрослюсар підземний», «електрогазозварник», «машиніст електровозу», їх значенні і ролі в суспільстві.

    Підбив підсумки заходу, виступивши з заключним словом, директор ліцею, який сказав про те, що охорона праці є важливим предметом, який вивчають учні за усіма професіями і є запорукою щасливого майбутнього та побажав випускникам успіхів і самореалізації з обраної професії.

Прочитано 278 раз Последнее изменение Вівторок, 25 Лютий 2020 06:39
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация