UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 24 Лютий 2020 11:31

На семінарі з працівниками Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці обговорено питання заповнення електронних декларацій та антикорупційного законодавства

Оцените материал
(2 голосов)

    21 лютого головний спеціаліст з питань протидії корупції Головного управління Держпраці у Луганській області провів семінар щодо правильності заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та деяких питань антикорупційного законодавства.

    Учасниками семінару стали фахівців Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці. Під час заходу його учасники заслухали та обговорили інформацію про заповнення е-декларацій, відповідно до розділу VII «Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції», зокрема.

Sosnin 21 02 2020

    Фахівці Головного управління Держпраці обговорили питання щодо термінів подачі декларації, осіб, які мають бути зазначені у декларації, відповідальність за подання недостовірних даних, тощо. Особливу увагу було звернуто на нові вимоги до заповнення деяких розділів декларації.

    Наприкінці семінару головний спеціаліст з питань протидії корупції відповів на питання присутніх щодо обговорюваної теми на нагадав учасникам заходу про обмеження, встановлені Розділом IV «Запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням» Закону України «Про запобігання корупції».

Прочитано 260 раз Последнее изменение Понеділок, 24 Лютий 2020 11:34
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация