UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 24 Лютий 2020 07:16

На семінарі з працівниками ТОВ «Хіммаш компрессор сервіс» обговорено правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Протягом минулого тижня – з 14 по 21 лютого 2020 року фахівці відділу   державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: 8 нарад, 4 семінари та 1 лекцію.

    Зокрема, 18 лютого з посадовими особами ТОВ «Хіммаш компрессор сервіс» було проведено семінар щодо правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт. На якому було зазначено, що під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт на виробництві необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт НПАОП 0.00-1.75-15.    

    Вантажно-розвантажувальні роботи повинні проводитися під керівництвом посадової особи або працівника, відповідального за безпечне проведення цих робіт . Посадова особа або працівник, відповідальний за безпечне проведення вантажно-розвантажувальних робіт, повинен: визначити спосіб навантаження і розвантаження; зробити розміщення робочої сили; перевірити справність пристосувань і засобів індивідуального захисту; встановити порядок обміну умовними сигналами між стропальником, що подає сигнали, і машиністом підіймально-транспортного устаткування при провадженні робіт механічним способом; провести інструктаж працівникам перед початком робіт.

    Перед підйомом і переміщенням вантажів повинні бути перевірені: справність вантажозахоплювальних пристроїв; наявність на них клейм, етикеток з позначенням дати випробування і вантажопідіймальності; стійкість вантажу і правильність його стропування; відсутність предметів, які перешкоджають переміщенню вантажів.

    При переміщенні вантажу підіймально-транспортним устаткуванням перебування працівників на вантажі та під вантажем, а також у зоні його можливого падіння забороняється. Переміщення вантажу над приміщеннями і транспортними засобами, де перебувають працівники, забороняється.

    У місцях провадження вантажно-розвантажувальних робіт та у зоні дії вантажопідіймальних механізмів забороняється перебування осіб, не пов’язаних з виконанням цих робіт Після закінчення та у перерві між роботами вантаж, вантажозахоплювальні пристрої та механізми не повинні залишатися в піднятому положенні.

    Окрім цього, протягом звітного періоду в рамках превентивної роботи з посадовими особами та працівниками ТОВ НВП «Телсис», ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», ТОВ «Деталь ВАГОН», ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», УП ТОВ «Віко-Україна» та інших підприємств були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

    Також у період з 14 по 21 лютого тривали позапланові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів». Результати позапланових перевірок були оформлені в актах та приписах, виданих керівнику суб’єкта господарювання.

Прочитано 255 раз Последнее изменение Понеділок, 24 Лютий 2020 07:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация