UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 19 Лютий 2020 09:54

З працівниками Новопсковського МРУЕГГ проведено семінар щодо аналізу нещасних випадків на виробництві

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Згідно з Планом роботи Відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області на І квартал 2020 року, інспекторським складом відділу з початку поточного тижня за участю представників підприємств проводився ряд превентивних заходів.

    Так, 17 лютого головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів круглий стіл на тему «Аналіз нещасних випадків на виробництві» з представниками Новопсковського міжрайонного управління з експлуатації газового господарства.

    В ході заходу до відома присутніх було доведено, що порушення правил безпеки системи газопостачання підвищюється ризик виникнення нещасних випадків, пов'язаних з використання природного газу на виробництві та в побуті.

    Інспектором Головного управління Держпраці було зазначено, що аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі аналізу травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження.

    Аналіз виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Під час начання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Зі свого боку, головний інженер підприємства зауважив, що запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Ці теми будуть більш детально обговорюватись з працівниками підприємства.

    Наприкінці семінару інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі звернувся учасників заходу із закликом проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворювань, активно працювати над забезпеченням належного рівня безпеки праці.

Прочитано 278 раз Последнее изменение Середа, 19 Лютий 2020 09:56
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация