UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 18 Лютий 2020 13:25

Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»: на Луганщині на розгляд журі надійшло майже 300 робіт

Оцените материал
(6 голосов)

    В Україні триває І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (далі – Конкурс). До Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) у цьому році на розгляд журі І етапу Конкурсу надійшло майже 300 робіт.

    Протягом останніх декількох місяців до Головного управління надходили найрізноманітніші за форматом та змістом малюнки від дітей з різних куточків Луганщини. До участі у Конкурсі долучилися учні загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та інтернатів. Тематикою робіт юних митців стала безпека праці у вугільній та хімічній галузях, під час виконання лісосічних та зварювальних робіт. У своїх малюнках діти висвітлювали різноманітні аспекти охорони праці водіїв, електриків, будівельників тощо.

    Кількість та якість робіт говорить про те, що тема охорони праці є близькою та цікавою для дітей. Фахівці Головного управління відзначають, що учасники Конкурсу проявили не аби яку креативність, адже майже всі роботи містять унікальний творчий задум, який дозволяє дорослим по-новому побачити те чи інше питання охорони праці.

Прочитано 293 раз Последнее изменение Вівторок, 18 Лютий 2020 13:27
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация