UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 17 Лютий 2020 09:51

Фахівцями Головного управління Держпраці проведено низку превентивних заходів зі суб’єктами господарювання соціально-культурної сфери, агропромислового комплексу та сфери транспорту

Оцените материал
(0 голосов)

    З метою зниження рівня виробничого травматизму, у тому числі зі смертельними наслідками, та зміни ставлення керівників суб’єктів господарювання й працівників до особистої безпеки під час виконання трудових обов’язків у лютому 2020 року інспекторами відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено 6 нарад та 6 семінарів з суб’єктами господарювання соціально-культурної сфери, агропромислового комплексу та сфери транспорту Луганщини.

    Превентивні заходи було проведено в конференц-залах районних державних адміністрацій Новоайдарського, Станично-Луганського, Марківського, Міловського, Новопсковського, Троїцького, Сватівського, Біловодського, Старобільського, Кремінського та Старобільського районів.

d08911f3b25b4e41c0e278c4eeec3e11 XL

    Загальна кількість представників суб’єктів господарювання, які прийняли участь в превентивних заходах склала 847 осіб. До проведення вищевказаних превентивних заходів було залучено соціальних партнерів Головного управління Держпраці: Фонд соціального страхування від нещасних випадків, Управління агропромислового розвитку РДА, Управління патрульної поліції в Луганської області, сектор поліції безпеки дорожнього руху.

    Учасників превентивних заходів було ознайомлено зі змінами в нормативних актах з охорони праці, проведено аналіз розслідування нещасних випадків на підприємствах агропромислового комплексу, соціально-культурній сфері, транспорту Луганської області в 2019 році. До відома присутніх було доведено обставини, причини нещасних випадків.

    Співробітниками Національної поліції було розглянуто травматизм в результаті ДТП на автошляхах Луганської області, проведення перед рейсових медичних оглядів, кваліфікація водіїв які допущені до керування автомобілів, заходи запобігання нещасним випадкам внаслідок ДТП.

    Предсатвниками Фондом соціального страхування розглянуто зміни до Порядку розслідування нещасних випадків, проведення медичних оглядів, лікарняні листи при втраті працездатності постраждалими.

Прочитано 261 раз Последнее изменение Понеділок, 17 Лютий 2020 09:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация