UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 14 Лютий 2020 12:00

На Старобільщині проведено нараду щодо аналізу виробничого травматизму на підприємствах агропромислового комплексу та у закладах соціально-культурної сфери

Оцените материал
(1 Голосовать)

    З метою зниження рівня виробничого травматизму, у тому числі зі смертельними наслідками, та зміни ставлення керівників суб’єктів господарювання й працівників до особистої безпеки під час виконання трудових обов’язків на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери, 12 лютого 2020 року в конференц-залі Старобільської РДА фахівцями Головного управління Держпраці проведено нараду на тему: «Аналіз виробничого травматизму за 2019 рік на підприємствах агропромислового комплексу, закладах соціально-культурної сфери. Ризики та небезпеки що виникають під час експлуатації транспортних засобів на підприємствах».

    Начальник відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області довів до відома присутніх розслідування нещасних випадків на підприємствах Луганської області, ознайомив присутніх з причинами, обставинами нещасних випадків з смертельними наслідками.

7 Copy

    Начальник Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та завідувач сектору профілактики страхових випадків – страховий експерт з охорони праці ознайомили присутніх зі ст.36, ст.37, ст.39 та ст.41 – 48 Закону України «Про загальнообов’язкове соціальне страхування» у разі настання нещасного випадку на виробництві або гострого професійного захворювання (отруєння). Провели роз’яснення застрахованим особам щодо їх прав на реабілітаційне лікування після тяжких травм або гострого професійного захворювання (отруєння). Також обговорили новий Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 337.

    Інспектор сектору реагування патрульної поліції Старобільського відділу поліції ВУ ГУ Нацполіції в Луганській області поінформував присутніх про ДТП на автошляхах Луганської області та, зокрема, Старобільського району. Наголосив на необхідності проведення перед рейсових медичних оглядів водіям, кваліфікацію водіїв які допущені до керування автомобілів, заходи попередження ДТП у зимовий період. Заступник начальника Старобільського управління ГУ Державної податкової служби у Луганській області ознайомила зі змінами отримання ліцензії при використанні паливно-мастильних матеріалів.

    В ході наради відбулися технічні навчання, які стосувались нового порядку розслідування та обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві. Загалом, в проведенні наради взяли участь 65 представників суб’єктів господарювання агропромислового АПУ, СКС Старобільського району.

Прочитано 322 раз Последнее изменение П'ятница, 14 Лютий 2020 12:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация