UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 12 Лютий 2020 14:50

Інспекторами праці Головного управління Держпраці розпочато активне проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області

Оцените материал
(3 голосов)

    На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування в кінці січня поточного року на території Луганської області була проведена інформаційно – роз’яснювальна робота щодо недопустимості використання незадекларованої праці. Під час інформаційних заходів інспектори праці інформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

    З 10 лютого 2020 року інспекторами праці Головного управління Держпраці у Луганській області розпочато проведення інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання області, у яких встановлена невідповідність орієнтовної кількості найманих працівників до Реєстру застрахованих осіб і у яких відсутня позитивна динаміка щодо оформлення трудових відносин після інформаційних заходів. Під час проведення контрольних заходів перевіряються питання щодо офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Прочитано 421 раз Последнее изменение Середа, 12 Лютий 2020 14:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация