UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 11 Лютий 2020 12:00

На нараді з представниками закладів освіти та культури Сватівщини обговорено питання стану виробничого травматизму у закладах соціально-культурної сфери

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Головним державним інспектором відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області у приміщенні Сватівської районної ради було проведено масовий захід у формі наради на тему «Аналіз стану виробничого травматизму у закладах соціально-культурної сфери. Причини та події, що призвели до настання нещасних випадків».

    Участь у нараді взяли: начальник та спеціалісти відділу освіти, начальник відділу культури Сватівської районної державної адміністрації, керівники та відповідальні за охорону праці закладів дошкільної та середньої освіти, а також закладів культури Сватівського району. Також у роботі наради взяв участь страховий експерт з охорони праці сектору профілактики страхових випадків Сватівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та представники Сватівського Відокремленого підрозділу ГУ Нацполіції України у Луганській області.

    На нараді були заслухані і розглянуті наступні питання:

  1. Аналіз виробничого травматизму за 2019 рік. Профілактичні заходи з недопущення виробничого травматизму;
  2. Причини та події, що призвели до настання нещасних випадків;
  3. Розглянуто обставини випадків виробничого травматизму пов’язаних з експлуатацією автомобільного транспорту;
  4. Порядок повідомлення про нещасні випадки на виробництві;
  5. Основині засади «Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 337.

    За результатами розгляду зазначеної інформації учасники наради постановили: отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці у закладах соціально-культурної сфери відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці. Посилити контроль з боку керівників і посадових осіб закладів за безпечним виконанням робіт і дотриманням трудової дисципліни працівниками.

Прочитано 254 раз Последнее изменение Вівторок, 11 Лютий 2020 12:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация