UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 10 Лютий 2020 13:30

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у роботі комісії з приймання в експлуатацію установки SK-1000 для буріння свердловин

Оцените материал
(4 голосов)

    Фахівці управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області на підставі листа-запрошення ТОВ «ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ» та у відповідності вимог «Правил безпеки в нафтогазодобувній промисловості України» прийняли участь у роботі комісії щодо введення в експлуатацію змонтованої бурової установки SK-1000  вантажопідйомністю – 225 т, призначеної для буріння свердловин глибиною до 4000 метрів.

    Бурова установка SK-1000 була встановлена з метою буріння пошукової свердловини №30 Макіївськіївського газоконденсатного родовища, що знаходиться на території Кремінського району Луганської області для ТОВ «КУБ-ГАЗ».

    В ході роботи комісії, у присутності представників ТОВ «ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ» та членів комісії, фахівцями управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено огляд змонтованого обладнання, яке пройшло повне випробування та обкатування у відповідності нормативно-правовим актам. Перевірено наявність затвердженого робочого проекту на будівництво свердловини, розробленого відповідно до державних будівельних норм, договору про надання послуг з проведення бурових робіт на виконання робіт, укладеного між ТОВ «ПОЛТАВСЬКА БУРОВА КОМПАНІЯ» та ТОВ «КУБ-ГАЗ».

    Також було переглянуто наявність актів на виконання необхідних робіт, виконаних після монтажу бурової установки. За результатами роботи комісії оформлено відповідний акт щодо введення в експлуатацію бурової установки SK-1000.

   

Прочитано 237 раз Последнее изменение Понеділок, 10 Лютий 2020 13:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация