UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 04 Лютий 2020 08:40

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області проведено низку інформаційних заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами

Оцените материал
(4 голосов)

    На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22. 01.2020р. №2313/0/1-20, та у відповідності окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці Ігора Дегнери у період з 27 по 31 січня 2020 року фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області було відвідано понад 1 тисячу роботодавців торгівельної сфери, громадського харчування та надання послуг Луганщини.

    В рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії були проведені інформаційні тематичні заходи щодо легалізації праці та подолання будь-яких проявів тіньової зайнятості у Новопсковському, Білокуракінському, Міловському, Троіцькому та Попаснянському районах Луганської області.

    Під час візитів за місцем здійснення господарської діяльності підприємців, фахівці Головного управління наголошували, що фізичні особи, які працюють без укладання трудового договору із роботодавцями, позбавляють себе права на соціальне страхування, трудовий стаж, пенсії, втрачають оплачувану відпустку. Офіційне працевлаштування – це гарантія соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника.

    Підприємцям було наголошено на передбачені діючим законодавством штрафні санкції за недотримання чинного трудового законодавства, а саме – за допуск до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин.

    Окрім цього, учасники інформаційної кампанії мали можливість задати фахівцям Головного управління Держпраці актуальні питання та отримати на них вичерпні та кваліфіковані відповіді.

Прочитано 164 раз Последнее изменение Середа, 05 Лютий 2020 06:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация