UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 03 Лютий 2020 07:52

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар щодо додержання законодавства про працю для підприємців Новопсковщини

Оцените материал
(0 голосов)

    У рамках посилення інформаційно-роз’яснювальної кампанії на виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука від 22 січня 2020 року № 2313/0/1-20 про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, в Новопковському районі з 27 січня 2020 року активізувалася робота з підприємцями, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, оскільки саме вони є одними з найбільш ризикових в контексті незадекларованої праці.

    Так, 29 січня у приміщенні Новопсковської районної державної адміністрації відбувся інформаційний семінар для близько 30 представників роботодавців, які здійснюють свою діяльність у цих сферах щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

    Захід відбувся під головуванням в.о. голови Новопсковської РДА Світлани Слюсарєвої. Участь у заході взяли головний державний інспектор Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області Олександр Коваль, директор Новопсковського районного центру зайнятості Наталія Хворостян.

    Мова йшла про важливість належного оформлення трудових відносин та штрафні санкції щодо роботодавців, котрі їх порушують; про найбільш поширені порушення, що фіксують уповноважені працівники Головного управління ДФС під час перевірок підприємців, про позбавлення працівника соціальних пільг та гарантій у разі неоформлення трудових відносин.

    Також в інформаційному заході взяла участь міжвідомча робоча група з питань легалізації праці та зайнятості населення, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці Новопсковського району, яка за результатами зустрічі продовжила своє засідання та окреслила план спільних дій з цього питання на найближчий час.

.

Прочитано 194 раз Последнее изменение Понеділок, 03 Лютий 2020 07:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация