UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 29 Січень 2020 08:27

Інспекторами Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці розглянуто програму поліпшення технічного стану шахтного транспорту

Оцените материал
(1 Голосовать)

         Економічна ефективність роботи вуглевидобувних підприємств значною мірою залежить від технічного стану, грамотної експлуатації і обслуговування устаткування, мінімізації часу і засобів на усунення несправностей. Нині значну частину собівартості вугілля складають витрати на його транспортування від очисного забою до поверхні шахти, що робить актуальним підвищення ефективності використання шахтних транспортних засобів, зокрема, стрічкових конвеєрів та електровозної відкатки. Технічні можливості і показники роботи, а також ресурс кожного типу устаткування визначаються проектною і конструкторською документацією. Тривалість експлуатації шахтного транспорту залежить від ряду чинників : експлуатаційних навантажень, конструктивних особливостей, організації обслуговування і ремонту технічних пристроїв.

         Інспекторським складом Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області спільно з технічним керівниками шахт, ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля» розглянуті програми поліпшення технічного стану, безпечної експлуатації та охорони праці при експлуатації стрічкових конвеєрів та локомотивної відкатки на 2020 рік.

         В ході заходу були розглянуті питання щодо проведення навчань обслуговуючого персоналу з безпечної експлуатації транспортного обладнання, перегляд проектів та технічної документації, проведення щорічних технічних оглядів, ревізій та налагоджувань спеціалізованими налагоджувальними організаціями. Особливу увагу звернули на забезпечення підприємств сертифікованими конвеєрними стрічками та підтримуючими роликами, елементами захисту та блокувань, колійними пристроями, комплектуючими для електровозів та вантажних вагонеток, засобами пожежогасіння.

           По завершенню заходу учасники прийшли згоди, що сприяти збільшенню фактичного ресурсу шахтного транспорту буде наступний комплекс заходів: впровадження стратегії технічного обслуговування по фактичному стану об'єктів, контроль за дотриманням технологічної дисципліни, дотримання вимог до кваліфікації обслуговуючого персоналу, раціональна організація виробництва по принципах логістики.

Прочитано 300 раз Последнее изменение Середа, 29 Січень 2020 08:29
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация