Искать


 

Понеділок, 04 Квітень 2016 11:13

31 березня відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці

Оцените материал
(0 голосов)

31 березня відбулось чергове засідання колегії ГУ Держпраці

31 березня 2016 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області. Участь у колегії взяли начальники управлінь, відділів, завідувачі секторів ГУ Держпраці та ін. Для участі в засіданні колегії були запрошені представники вугільних підприємств ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», а також представник охорони здоров’я – головний лікар КУ «ТМО м. Лисичанськ».

На засіданні були розглянуті питання про стан промислової безпеки під час експлуатації механізмів вугільних шахт об'єднань ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля». Для висвітлення цього питання на колегії виступили начальник відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду ГУ Держпраці та головні механіки ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», які доповіли про стан стаціонарного обладнанняна підвідомчих шахтах.

Також під час колегії були проаналізовані результати проведених превентивних заходів ГУ Держпраці. З цього питання виступили заступник начальника Управління нагляду у промисловості та за об’єктами підвищеної небезпеки, яка звітувала про роботу консультаційних пунктів та начальник відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, у транспорті і у зв’язку доповів присутнім про проведену роботу по виконанню превентивних заходів в лікувально-профілактичних закладах Луганської області щодо недопущення виробничого травматизму і аварій під час проведення робіт по зберіганню, експлуатації кисневих балонів, посудин, що працюють під тиском.

Про заходи, які впроваджуються в медичних установах для безпечного використання киснепроводів, криоциліндрів доповів Головний лікар КУ «ТМО м. Лисичанськ».

Результатом колегії було прийняття рішення про усунення виявленних порушень стану стаціонарного обладнання ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» та встановлення контролю за виконанням окремих заходів, що знаходяться в стадії реалізації у КУ «ТМО м. Лисичанськ» у 2016 році.

 

Прочитано 750 раз Последнее изменение Понеділок, 04 Квітень 2016 12:54
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация