UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 24 Січень 2020 10:53

На Луганщині активізували інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо детінізації зайнятості

Оцените материал
(3 голосов)

На виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Луганщині проведуть масштабну інформаційно - роз’яснювальну кампанію.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також державних адміністрацій.

Заходи проводитимуть для суб’єктів господарювання сфери торгівлі товарами та послугами.

В межах роз’яснювальної роботи заплановано проведення семінарів, нарад, лекцій, відвідування суб’єктів господарювання з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин тощо.

Відповідні заходи спрямовані на попередження випадків використання праці без належного оформлення. Суб’єктам господарювання надається інформація що, повністю задекларована праця у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну податкову службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, робота виконується повний робочий час, установлений на підприємстві.

Прочитано 236 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация