UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 24 Січень 2020 10:48

Засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення»

Оцените материал
(1 Голосовать)

24 січня 2020 року за участю посадових осіб управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області, спеціалістів Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області в Луганській області, фахівців Лисичанського управління Головного управління ДПС у луганській області та фізичних осіб - підприємців відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Легалізація заробітної плати та зайнятості населення».

Під час заходу обговорювались питання легалізації трудових відносин та дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці. Фахівці управління з питань праці звернули увагу присутніх на дотримання підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, а також про відповідальність за порушення в сфері праці.

IMG e1741bfcd6c1e8fc76f06fff46d7ab8a V

Наголосили на тому, що підвищення розміру мінімальної заробітної плати не може бути підставою для переведення працівника на неповний робочий час чи звільнення працівника. Окрім того зазначили, що вимоги щодо оплати праці не нижче мінімального рівня діють щодо кожного працівника незалежно від стажу роботи, освіти та особливостей роботи.

За результатами розгляду питань, представлених на «круглий стіл», було прийнято рішення і надалі співпрацювати з метою захисту прав застрахованих осіб та проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу серед населення та страхувальників міста.

24.01.2019 Кравець Г.В.

Прочитано 473 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Січень 2020 12:36
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация